• 06-12-2014

II spotkanie 2014/2015

II spotkanie
Dnia 13.11.2014 odbyło się II spotkanie KNM w roku akademickim 2014/2015, w trakcie którego członkowie koła przedstawili przygotowane przez siebie referaty opisujące przebieg praktyk letnich, w których brali udział w ostatnim czasie. Tematy referatów były następujące:
• Jerzy Pliszka: Panele akustyczne, cynkowanie ogniowe oraz praktyka studencka.
• Bartłomiej Czajka: Rozbudowa DW 858 Stalowa Wola - Zaklików - Olbięcin: Roboty mostowe.
• Michał Kazała: Zabezpieczenie osuwiska w m. Wólka Hyżnieńska.
Dodatkowym tematem spotkania były również przygotowania do „Dnia Promocji Aktywności studenckiej” organizowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Studenta, przez Koło Naukowe Inżynierii Środowiska.