• 15-05-2015

Akademia Budimex na PRz

Grupa Budimex zaprasza studentów budownictwa kubaturowego, drogowego, mostowego, kolejowego, inżynierii środowiska oraz energetyki do udziału w VI edycji bezpłatnego warsztatu Akademia Budimex.

Wiążesz swoją przyszłość z budownictwem, energetyką? Chcesz pracować przy dużych, ciekawych projektach budowlanych i korzystać z nowoczesnych technologii? Jeśli tak, weź udział w tym wydarzeniu!

Akademia Budimex to okazja do poznania ekspertów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z placu budowy. W trakcie warsztatu zobaczysz, w jaki sposób innowacyjne rozwiązania w inżynierii lądowej, komunikacyjnej, energetyce, o których uczysz się podczas zajęć, można stosować w praktyce. Poznasz także możliwości rozwoju w tej firmie.

Dodatkowo, otrzymasz certyfikat potwierdzający udział w warsztacie. Na najlepszych czeka możliwość wygrania praktyki w Grupie Budimex - jednej z najbardziej prestiżowych i renomowanych firm budowlanych!

DATA: 19.05.2015r.

GODZINA: 12.00. - 14.00.

ADRES: Politechnika Rzeszowska, Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, Budynek "P", ul. Poznańska 2, Sala P-2

PREZENTACJE:

- Połączyli Wschód z Zachodem

- Budujemy Archiwum Państwowe

Wstęp wolny bez konieczności wcześniejszych zapisów.

ZAPRASZAMY!

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1584060181860313/

Dowiedz się więcej na stronie www.budimex.pl w zakładce Kariera.