• 16-05-2015

Wyniki IV edycji SKMS

Nasza konstrukcja po zmontowaniu
Wspólne zdjęcie drużyny i opiekuna
Wspólne zdjęcie drużyny i...
Ogłoszenie wyników
14.05.2015 r. odbyła się czwarta edycja Studenckiego Konkursu Mostów Stalowych na Politechnice Wrocławskiej.
Koło Naukowe Mostowców wystawiła do rywalizacji jedną drużynę o nazwie "Jany" (Jany z Politechniki Rzeszowskiej) w składzie:
Michał Krawiec - kapitan
Jerzy Pliszka
Grzegorz Zioło
Dawid Fila
Bartłomiej Czajka
Opiekunem drużyny był Pan mgr inż. Maciej Kulpa.

Drużyna z naszej Politechniki zajęła zaszczytne 3 miejsce. Jest to kolejna udana edycja konkursu zakończona miejscem na podium.
Należy zaznaczyć, że nasza drużyna osiągnęła najkrótszy czas montażu konstrukcji, co znacznie przyczyniło się do sukcesu - Odnośnik do filmu.
Mamy nadzieję, że sukces naszej drużyny zachęci innych studentów do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu.
Oficjalne wyniki konkursu.

Ze strony drużyny i KNM składamy szczere podziękowania firmie REMOST z Dębicy - sponsorowi oraz wykonawcy mostu naszej drużyny.